Питання, що часто ставляться

Питання

Питання, що часто ставляться


▪ Як дізнатися про можливість виготовлення деталей, вартості робіт і термінах виготовлення?

Для додаткової інформації дивіться тут - ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ ВИРОБНИЦТВА ДЕТАЛЕЙ


 
▪ У якому форматі можна прислати вам креслення по електронній пошті?

Креслення необхідних вам виробів присилайте в одному з наступних форматів: jpg, png, tif, bmp, cdw, spw, dwg, frw, pdf, x_b,  stp,   igs
 

▪ У мене немає креслення, чи можу я замовити потрібну мені деталь по ескізу або зразку?

- Так, звичайно!
Якщо у Вас немає креслення, ми позбавимо Вас від головного болю по його розробці і виготовимо необхідні вам вироби по вашому ескізу або зразку.
Ескіз ви можете намалювати самі "від руки", головне, щоб на нім були вказані усі необхідні для виготовлення параметри.
 
Ескізи направляйте нам. Доставка зразка в нашу адресу здійснюється транспортними компаніями за рахунок замовника. Тому перш ніж направляти до нас зразки необхідних вам виробів уточніть у нас технічну можливість їх виготовлення. Звертайтеся, будемо ради вам допомогти!
 

▪ Ви займаєтеся ремонтом/відновленням деталей/механізмів?

На жаль, ремонтом і відновленням ми не займаємося!
 

▪ У вас на складі є готові зірочки/шестерні/валы?

- Ми не працюємо на склад. Тільки під замовлення.
 

▪ За цінами на виготовлення деталей, які ви розрахували, торг доречний?

- Звичайно, торг завжди доречний! У ряді випадків ми можемо зробити знижку. Найчастіше це залежить від кількості деталей, які ви замовляєте, а також від  трудомісткості їх виготовлення.
 
АЛЕ! Не пропонуйте нам, будь ласка, виготовити продукцію за ціною матеріалу! Це, м'яко кажучи, нерентабельно для будь-якої організації, а працювати "заради запаху поту" не буде ніхто. Напевно, кожен погодиться, що не буває дорогих китайських товарів і дешевих брендових продуктів!
 
Ви скажете, що бренд - це усього лише ім'я! Згодні з вами на всі 100! Але це перевірене Ім'я, за яким стоїть Досвід, Надійність і Якість!
Наш багаторічний досвід в області машинобудування і металообробки дозволяє нам так стверджувати! Відгуки   (посилання для переходу) наших клієнтів говорять самі за себе!
 
Вклавши свої гроші в наші вироби один раз, ви позбавите себе від зайвих витрат надалі на багатократне усунення прихованих дефектів, недоробок і несправностей.
 

▪ Нам потрібно терміново виготовити одну шестерню (зірочку, вал), як на фотографії, ви можете це зробити?

Срочно изготовить шестерню (звездочку, вал)
- Ні! Подібного роду заявки ми не розглядаємо. Одиничним виробництвом не займаємося. Даруйте, що не зможемо вам допомогти!